skip to Main Content

Ν.Ο.Κ.Ι. – 10 χρόνια Τμήμα Κολύμβησης Ετήσιοι Θερινοί Κολυμβητικοί Αγώνες

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

  1. 50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΡΕΝ:

1η Σπυράτου Νεφέλη (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Γεωργοπούλου Μαρίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Σταθάτου Παναγιώτα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ:

1ος Μουΐκης Γιάννης(Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Δομένικος Ιάσονας (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Σπυριδάκης Θοδωρής (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003:

1η Κοντογιαννάτου Αναστασία (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 2η Κοσμάτου Αντζέλικα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Γαλιατσάτου Νεφέλη (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 2004:

1ος Βουργίδης Βασίλης (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Λιναρδάτος Γιώργος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Τζωρτζάτος Αλέξανδρος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2004:

1η Γεωργοπούλου Μαρίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Γρηγοροπούλου Ραλού (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Τοπαλάϊ Τζέσικα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 2005:

1ος Δομένικος Ορφέας (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Βολτέρας Γιάννης (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3ος Λορεντζάτος Γιώργος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005:

1η Δομένικου Ηλέκτρα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Μινέτου Χριστίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Φουρνιώτη Ιωάννα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 2006:

1ος Παπαδάτος Πάρης (Ν.Ο.Κ.Ι), 2ος Δεστούνης Οδυσσέας (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ) & Σιαμάνης Κωνσταντίνος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Κόκκαλης Αλέξανδρος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2006:

1η Ζαμπάφτη Φωτεινή (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Μεσσάρη Κατερίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Πολλάτου Βασιλική (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 2007:

1ος Γαρμπής Σπύρος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Ρόκος Άγγελος (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3ος Συνοδινός Κωνσταντίνος (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007:

1η Σπίνου Νάγια (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Μινέτου Αλίκη (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Μιχαλάτου Μελίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.)


  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 2008:

1ος Μεσσάρης Λεονάρντο (Ν.Ο.Κ.Ι.) & Παπαδάτος Νίκος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Αλεξανδράτος Αλέξανδρος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Μοσχόπουλος Κοσμάς (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2008:

1η Ζαφειράτου Ευτυχία (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Στεργίου Χρυσάνθη (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Γαλιατσάτου Αναστασία (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ:

1ος Γκορέγκα Φάμπιο (1997), 2ος Μαρκάτος Κοσμάς (2002), 3ος Σπυριδάκης Θοδωρής (2003)

  1. 25m ΠΟΔΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ-ΑΓΟΡΙΑ 2010:

1ος Μελίδης Νίκος, 2ος Μαρούλης Νίκος, 3η Μεσσάρη Μαριαλένα

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 2009:

1ος Πάπα Αλέξης (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Ρόκος Αλέξης (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3ος Μουσούρης Αλέξης (Ν.Ο.Κ.Ι.) & Μουσούρης Άγγελος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2006:

1η Γαλιατσάτου Μαρίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Παντελειού Μυρτώ (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Τοπολάϊ Μαριέτα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ:

1ος Καμπάδης Γιώργος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Τζωρτζάτος Αλέξανδρος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Βιτωράτος Νίκος (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)

  1. 25m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΡΕΝ:

1η Γεωργοπούλου Μαρίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Γρηγοροπούλου Ραλού (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Τοπολάϊ Τζέσικα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 2006:

1ος Σιαμάνης Κωνσταντίνος (Ν.Ο.Κ.Ι.) & Παπαδάτος Πάρης (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Δεστούνης Παναγιώτης (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3ος Κατσαΐτης Μπάμπης (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 2007:

1ος Γαρμπής Σπύρος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Σπυράτος Κοσμάς (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Ματαράγκας Κωνσταντίνος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003:

1η Κοσμάτου Αντζέλικα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Κοντογιαννάτου Αναστασία (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3η Γαλιατσάτου Νεφέλη (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΣΑΝΙΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2007:

1η Σπίνου Νάγια (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Μινέτου Αλίκη (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Τσίκλη Μαριέτα (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2006:

1η Ευαγγελάτου Ισμήνη (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 2η Μυρίλου Χρυσάνθη (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3η Μεσσάρη Κατερίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005:

1η Δομένικου Ηλέκτρα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Μινέτου Χριστίνα (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Φουρνιώτη Ιωάννα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 2005:

1ος Βολτέρας Γιάννης (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 2ος Δομένικος Ορφέας (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Λορεντζάτος Γιώργος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 25m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ:

1ος Πάπα Κλαούντιο (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Δεστούνης Παναγιώτης (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3ος Νιφοράτος Πέτρος (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 2003:

1ος Σπυριδάκης Θοδωρής (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Σταυριανός Νίκος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Γερολυμάτος Λεωνίδας (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΡΕΝ:

1η Σπυράτου Νεφέλη (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2η Μανδηλάρη Ελευθερία (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3η Σταθάτου Παναγιώτα (Ν.Ο.Κ.Ι.)

  1. 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ:

1ος Μουΐκης Γεράστιμος (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Μαρκάτος Κοσμάς (ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ), 3ος Γκορέγκα Φάμπιο (Ν.Ο.Κ.Ι.)

και

1ος Μουΐκης Γιάννης (Ν.Ο.Κ.Ι.), 2ος Δομένικος Ιάσονας (Ν.Ο.Κ.Ι.), 3ος Καππάτος Ανδρέας (Ν.Ο.Κ.Ι.)

 

 

Back To Top