skip to Main Content
Νέα πρόσωπα στο ψηφοδέλτιο Παρίση  187 άτομα μέσα από την κοινωνία μας

Νέα πρόσωπα στο ψηφοδέλτιο Παρίση -187 άτομα μέσα από την κοινωνία μας

Νέα πρόσωπα στο ψηφοδέλτιο Παρίση -187 άτομα μέσα από την κοινωνία μας

Η “Ισχυρή Κεφαλονιά” ανακοίνωσε χθες το απόγευμα το ψηφοδέλτιο της για το νέο δημοτικό συμβούλιο στο Αργοστόλι.

Πρόσωπα από την τοπική αυτοδιοίκηση, το χώρο των επιχειρήσεων, του πολιτισμού, του αθλητισμού, του τουριστικού τομέα πλαισιώνουν το πιο ανανεωμένο ψηφοδέλτιο που έχει ανακοινωθεί.

Αναλυτικά το Κεντρικό Ψηφοδέλτιο της Ισχυρής Κεφαλονιάς

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

1. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΒΑΝ ΝΤΕΡ ΒΙΛΝΤ ΑΛΤΖΙΕ
3. ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
4. ΔΕΠΟΥΝΤΗ ΑΚΡΙΒΗ
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
7. ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
8. ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
9. ΚΛΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΚΟΜΠΟΘΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ
13. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14. ΚΡΑΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
15. ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΛΟΥΡΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
18. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
19. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
20. ΜΕΤΑΞΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
21. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
22. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
24. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
25. ΠΑΛΙΚΙΣΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
26. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΠΑΠΑΣ)
27. ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
28. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ
29. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
30. ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
31. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
32. ΤΟΓΙΑ (ΜΕΝΑΓΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ (ΛΙΤΣΑ)
33. ΤΟΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
34. ΤΣΙΤΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35. ΦΙΣΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ

1. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΒΙΝΙΕΡΗ ΤΣΑΜΑΛΕ ΓΚΛΕΝΤΑ ΧΑΜΙΛΕΤ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
4. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΘΕΛΞΗ ΕΙΡΗΝΗ
5. ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
6. ΚΟΜΗΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
7. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
8. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
9. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11. ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
12. ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13. ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
14. ΦΟΡΕΣΤΗ ΜΑΡΙΑ
15. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΙΟΥ ΠΡΟΝΝΩΝ

1. ΒΙΤΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
3. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5. ΜΕΤΑΞΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
6. ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8. ΣΠΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9. ΣΤΑΒΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10. ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΜΑΛΩΝ

1. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
3. ΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πηγή

Back To Top