skip to Main Content
Όλα τα Τοπικά Συμβούλια της “Ισχυρής Κεφαλονιάς” και του Αλέξανδρου Παρίση [ονόματα]

Όλα τα Τοπικά Συμβούλια της “Ισχυρής Κεφαλονιάς” και του Αλέξανδρου Παρίση [ονόματα]

Όλα τα Τοπικά Συμβούλια της “Ισχυρής Κεφαλονιάς” και του Αλέξανδρου Παρίση [ονόματα]

Η Δημοτική Παράταξη “Ισχυρή Κεφαλονιά” με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο για το Δήμο Αργοστολίου κ. Αλέξανδρο Παρίση, κατέθεσε ψηφοδέλτιο Νίκης για τις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου.

Το ψηφοδέλτιο της “Ισχυρής Κεφαλονιάς” περιλαμβάνει 63 υποψήφιους για το δημοτικό συμβούλιο Αργοστολίου, με πλήρωση όλων των θέσεων και 124 για τα τοπικά συμβούλια.

Ένα ψηφοδέλτιο ανανεωμένο πάνω από 85%, μακριά από τις παθογένειες του παρελθόντος, που ακουμπά στην κοινωνία και όχι στα συμφέροντα του κατεστημένου και στις πελατειακές σχέσεις του υπάρχοντος συστήματος.

Αναλυτικά όλα τα Ονόματα στις τοπικές ενότητες:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (11 ΕΔΡΕΣ)

1. ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
4. ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5. ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
6. ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
7. ΖΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
8. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
9. ΚΑΠΛΑΝΙ ΒΙΟΛΤΣΑ
10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
11. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΓΙΑΝΝΑ
13. ΜΑΛΛΙΑΓΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
14. ΜΑΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
15. ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
16. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
17. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
18. ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
19. ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΟΛΕΝΗ
20. ΝΤΟΥΡΜΙΣΙ ΜΑΤΕΟ
21. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΜΠΟΝΙ)
22. ΠΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
23. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ
25. ΣΤΕΛΙΑΝΕΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
26. ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
27. ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
28. ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΚΩΝΑΣ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

1. ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΒΙΚΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
2. ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
4. ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
5. ΛΥΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
6. ΠΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
7. ΠΟΔΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
8. ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΝΙΚΗ

ΖΟΛΑ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΗΝΙΑ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΚΟΥΡΟΥΚΛΑΤΑ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΩΙΑΝΝΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
2. ΠΑΥΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
3. ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΦΑΡΑΚΛΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΒΑΛΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2. ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ
3. ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
4. ΛΙΘΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
8. ΣΠΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΦΑΡΣΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ

ΒΛΑΧΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
2. ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
3. ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΑΡΑΒΑΔΟΣ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΑΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2. ΔΟΡΙΖΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
3. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΕΣ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΔΗΜΑ ΝΤΟΡΙΑΝΟ
3. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ
4. ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΑΚΗΘΡΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2. ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3. ΜΕΝΑΓΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
4. ΤΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΥΡΔΑΤΑ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ
2. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΠΑΤΡΙΚΙΑ
3. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΜΕΤΑΞΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΒΙΝΙΕΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
2. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΤΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΔΕΛΑΚΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ
2. ΜΑΜΑΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3. ΠΟΛΥΔΩΡΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΕΣΣΑΔΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ – ΤΑΝΙΑ
3. ΣΑΠΟΚΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΣΤΑΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΤΡΑΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΣΒΟΡΩΝΑΤΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2. ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΨΑΛΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΠΑΡΤΙΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΩΝ
2. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΝΝΩΝ

ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
3. ΜΠΟΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΒΑΛΕΡΙΑΝΟ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΒΙΤΩΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3. ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4. ΧΑΛΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5. ΧΙΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
2. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
3. ΠΑΤΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΥΡΑΤΑ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΞΕΝΟΠΟΥΛΟ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΣΤΡΑ (ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ)

1. ΚΟΥΣΟΥΜΒΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΡΟΣ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2. ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
3. ΜΕΜΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
4. ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5. ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ
6. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΡΩΣΣΗΣ
7. ΣΙΜΩΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
8. ΣΙΜΩΤΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΚΑΛΑ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
2. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΜΑΘΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
6. ΜΕΛΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΛΙΤΣΑ
7. ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΑΛΩΝ (ΤΡΙΜΕΛΕΣ)

1. ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3. ΣΙΜΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Πηγή

Back To Top